Tagasi
Telekanalite “TV3 FILM”, “TV3 SPORT”, “TV3 SPORT2” nime ja logo on muutunud
06.10.2023

Lugupeetud kliendid, teatame, et telekanalite  “TV3 FILM”, “TV3 SPORT”, “TV3 SPORT2” nime ja logo on muutunud.

Telekanali “TV3 FILM” uus nimi on “GO3 FILMS”

Telekanal  “GO3 FILMS”  toob Teieni igal aastal mitme tuhande tunni jagu põnevaid spordisündmuste otseülekandeid. Jalgpall, korvpall, motosport, jäähoki ja muu – kavas on midagi igale spordisõbrale.

Telekanal on saadaval interaktiivse televisiooni teemapakettides “iTV GO3 FILMIKANALID” ja “iTV GO3 FILMI- JA SPORDIKANALID” ja digitelevisiooni teemapakettides “GO3 FILMIKANALID” ja “GO3 FILMI- JA SPORDIKANALID”.

Telekanali “TV3 SPORT” uus nimi on “GO3 SPORT 1”

Telekanal  “GO3 SPORT 1” on populaarseim eestikeelsete kommentaaridega spordikanal, mis toob teieni igal aastal mitme tuhande tunni jagu olulisemate spordisündmuste otseülekandeid. Kavast leiab jalgpalli, korvpalli, motosporti, jäähokit ja palju muud.

Telekanali “TV3 SPORT2” uus nimi on “GO3 SPORT 2”

Telekanal  “GO3 SPORT 2” toob teieni igal aastal mitme tuhande tunni jagu põnevaid spordisündmuste otseülekandeid. Jalgpall, korvpall, motosport, jäähoki ja muu – kavas on midagi igale spordisõbrale.

Telekanalid “GO3 SPORT 1” ja “GO3 SPORT 2” on saadaval interaktiivse televisiooni teemapakettides “iTV GO3 SPORDIKANALID” ja “iTV GO3 FILMI- JA SPORDIKANALID” ja digitelevisiooni teemapakettides “GO3 SPORDIKANALID” ja “GO3 FILMI- JA SPORDIKANALID”.

Soovime head vaatamist!

Uudised
Värsked STV uudised tutvustuste, tariifimuudatuste ja muude oluliste sündmuste kohta
Kõik uudised